Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Katra valsts nosaka savu pabalstu izmaksāšanas kārtību

J
jautā:
03. februārī, 2024
Eva

Sveiki! Zinu, ka var saņemt Vācijas bērnu pabalstu arī tad, ja bērns dzīvo Latvijā ar mammu un tēvs strādā Vācijā. Es saņemu minēto pabalstu. Vai, ja Latvijā saņemu uzturlīdzekļus no Uzturlīdzekļu garantiju fonda, varu saņemt Vācijas bērna pabalstu? Ja nevaru, vai pastāv likums vai regula, kas to neļauj saņemt? Piemēram, Latvijā bērna pabalsts tiek maksāts kopā ar uzturlīdzekļiem.

A
atbild:
29. februārī, 2024
Santa Galiņa
LV portāls

Diemžēl nevaram sniegt atbildi par citas valsts pabalstu izmaksas kārtību, jo Latvijas tiesību akti to nenosaka un neskaidro. Aicinām jūs vērsties kompetentajā iestādē Vācijā.