TĒMA: Mājoklis

Vai atkritumu konteineru var izvest pēc pasūtījuma

J
jautā:
19. janvārī, 2024
MAIJPUĶĪTE

Man ir privātmāja Jūrmalā, ko izmantoju vasaras periodā starplaikos starp braucieniem ārpus robežām. Mans vīrs ir ārzemnieks, abi esam vientuļie pensionāri un mājā uzturamies brīžos starp braucieniem. Citā laikoā māja netiek izmantota. Vēlējos pasūtīt atkritumu konteineri ar izvešanu pēc pasūtījuma, jo atkritumi sakrājas reti. Vai man ir tiesības atteikties no regulāras izvešanas pēc grafika, ja es neatrodos Latvijā, un pieteikt izvešanu pēc pasūtījuma? Agrāk, kad mūs apkalpoja “Jūrmalas namsaimnieks”, tāda iespēja bija, tagad “Clean R” atsaka šādu iespēju, lai gan Jūrmalas dome nav pret to.

A
atbild:
24. janvārī, 2024
Jūrmalas valstspilsētas administrācija
Pilsētsaimniecības un labiekārtošanas nodaļa

Atkritumu apsaimniekotājs nenodrošina iespēju pieteikt atkritumu konteinera izvešanu pēc pasūtījuma.

Ja nekustamā īpašuma lietošanai ir sezonāls raksturs, tad par to jāinformē atkritumu apsaimniekotājs, kas paredzēs radītajam atkritumu daudzumam atbilstošu atkritumu izvešanas grafiku. Noslēdzot līgumu, tajā tiks pievienots atkritumu izvešanas grafiks, kurā tiks noteikta diena, kad konteiners atkritumu izvešanai būs jāizvieto obligāti.

Ar atkritumu apsaimniekotāju “Clean R” var sazināties pa tālruni 67111001, portālā manai.videi.lv, pa e-pastu kc@cleanr.lv.