neatbildētie jautājumi Jautā, mēs palīdzēsim rast atbildi!
TĒMAS
Nr. 32501
Lasīšanai: 2 minūtes
J
jautā:
22. aprīlī, 2024
Sintija

Labdien! Esmu no tantes ( manas mammas māsas) mantojusi īpašumu, kas sastāv no zemes un 1/2 mājas. Pirms tam pēc dokumentiem šis īpašums piederēja 2 personām.Manā rīcībā ir mirušās tantes zemes pirkuma līgums un testaments par pusi no mājas, ko viņa saņēma 70-tajos gados. Mājas otra puse piederēja mūsu radiniekam, no kura tante to nopirka, samaksājot par to skaidrā naudā. Kārtojot dokumentus, neizdevās atrast šī darījuma apliecinošus dokumentus. Tāpat redzēju, ka tante ir mēģinājusi kārtot zemesgrāmatu, taču tas nav izdarīts, man būs pirmreizējais ieraksts zemesgrāmatā. Radinieks ir miris, es mēģināju sniegt dokumentus, lai mantotu no viņa, bet nevienā arhīvā neatradu viņa tēva dokumentus, līdz ar to nevarēju pierādīt radiniecību. Viņa tēvs strādāja saistībā ar lidmašīnām, iepējams, ka kaut kas ir noslepenots, jo atradu  daudzus citus radiniekus, bet viņš it kā nav nemaz eksistējis. Radinieka tēvs bija manas vecmāmiņas brālis, bet tantei radinieks bija brālēns. Mums nebija kontaktu, nezinu neko par viņa pēctečiem, vai tādi vispār ir.

Vai ir kāds veids, kā iegūt īpašumā (nopirkt) mājas otru daļu?

A
atbild:

JŪSU JAUTĀJUMS IR SEKMĪGI IESNIEGTS! PAŠLAIK TIEK SAGATAVOTA ATBILDE.