Lasīšanai: 1 minūte

Ja vīzai beidzas derīguma termiņš, bet lēmums par uzturēšanās atļauju vēl nav pieņemts

J
jautā:
15. aprīlī, 2024
Aleksandrs

Labdien! Sieva ir Krievijas pilsone, tagad atrodas Latvijā. Viņas vīza ir derīga līdz aprīļa beigām, līdz lēmumam par pirmreizējo termiņuzturēšanās atļauju. Vai viņa var atrasties Latvijā pēc šī termiņa, ja izskatīšana tiks pagarināta? Vai obligāti vajag izbraukt pirms aprīļa beigām un pieprasīt jaunu vīzu? Iepriekš paldies!

A
atbild:
16. aprīlī, 2024
Linda Ņikona
LV portāls

Kā norāda Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP), ja uzturēšanās atļaujas pieteikums ir iesniegts, tad līdz lēmuma pieņemšanai jūsu sieva var uzturēties Latvijā arī pēc vīzas termiņa beigām.

Ja ir vēl kādas neskaidrības, aicinām sazināties ar PMLP (kontaktinformāciju var meklēt šeit).