Lasīšanai: 1 minūte

Pedagoga atvaļinājums – astoņas kalendāra nedēļas

J
jautā:
19. martā, 2018
Lana

Labdien! Esmu pedagogs. Vēlos doties atvaļinājumā no 21.06.2018. un izmantot visu man pienākošos ikgadējo atvaļinājumu. Kad man jāatgriežās darbā? Paldies!

A
atbild:
22. martā, 2018
Zaida Kalniņa
LV portāls

Izglītības likuma 52. pants nosaka, ka pedagogam ir tiesības saņemt valsts garantētu apmaksātu ikgadējo astoņu nedēļu atvaļinājumu.

Ja Jūsu atvaļinājuma pirmā diena ir plānota no 21. jūnija, tad atvaļinājuma pēdējā diena būs 18. augusts.  Jūsu atvaļinājuma laikā iekrīt trīs svētku dienas – 23., 24. jūnijs un 8.jūlijs, tāpēc atvaļinājums par trīs kalendāra dienām tiek pagarināts.